Natacha Nektarine

NATASZA ZWANA NATASZĄ NEKTARYNKĄ

Natasza jest rodowitą Francuzką i zawsze była smakoszką. Jako dziecko chciała zostać detektywem. Będąc najmłodszą z czwórki rodzeństwa dużo podróżowała z rodziną. Maturę zdawała w Anglii. Po maturze zdecydowała się na studiowanie zarządzania w Londynie, gdzie poznała swojego teraźniejszego męża Aleksa. Po zakończeniu studiów rozpoczeła pracę w marketingu dla firmy GlaxoSmithKline w Dublinie oraz w Meksyku. Głeboko w sercu Natasza pozostała małym detektywem. Do dzisiaj uwielbia śledzić rynek w poszukiwaniu nowych inowacji. W Rozbrykanych Przyjaciołach wzieła pod lupę projektowanie, strategię dystrybucij oraz finanse firmy.

Hobby Nataszy: gotowanie, pływanie, czytanie
Rozbrykany przyjaciel Nataszy: Natasza Nektarynka
Ulubiony owoc : malina
Ulubione warzywo: bakłażan

Alex Artichocke

ALEKS ZWANY ALEKSEM KARCZOCHEM

Jako dziecko Aleks marzył aby zostać piłkarzem zawodowym. Z biegiem lat jego zainteresowanie wzbudziła gospodarka rynkowa i z tego powodu rozpoczął studiowanie zarządzania w Anglii. Podczas studiów poznał swoją teraźniejszą żonę Nataszę. Przed założeniem firmy Rozbrykani Przyjaciele pracował w zarządzie firmy Nestlé w Szwajcarji oraz pieć lat w Meksyku. A co z Nataszą? Była zawsze z nim. Aleks uwielbia podróże i razem z Nataszą zwiedzili prawie cały świat, mimo strachu przed lataniem. W Rozbrykanych Przyjaciołach Aleks zajmuje się rozwojem produktu, koordynacją oraz strategią dystrybucji.

Hobby Aleksa: piłka nożna, jogging, golf
Rozbrykany Przyjaciel Aleksa: Aleks Karczoch
Ulubiony owoc: mango
Ulubione warzywo: szpinak

Felix Fenchel

FELIKS ZWANY FELIKSEM KOPEREM WŁOSKIM

Feliks pochodzi z Bawarii i po maturze postanowił zwiedzać świat. Zostawił za sobą góry i lasy i przeprowadził się do stolicy. Po zakończeńiu szkoły hotelarskiej w Berlinie i kilku latach pracy w hotelarstwie został odpowiedzialny za eksport dla firmy produkującej wyroby marcepanowe. Po szkole hotelarskiej oraz pracy w przemyśle cukierniczym swoją pasję dla smacznego jedzenia mógł rozwinąć w zdrowy sposób pracując dla firmy Rozbrykani Przyjaciele. W naszej firmie Feliks zajmuje się dystrybucją.

Hobby Feliksa: gotowanie, muzyka, wspinaczka
Rozbrykany Przyjaciel Feliksa: koper włoski
Ulubiony owoc: mango
Ulubione warzywo: marchew

Franzi Feige

FRANZISKA ZWANA FRANZI FIGA

Franziska jest prawdziwą Hanzeatką, z tego powodu port w Hamburgu jest jej ulubionym miejscem. Jednak po maturze opuściła Hamburg. Przez rok podróżowała po Australii po czym przeprowadziła się do Lipska, gdzie studiowała arabistykę. Świat arabski zawsze ją fascynował, z tego powodu mieszkała w Kairze i podróżowała po Syrii i Libanie. Zmiana pracy przyszła niespodziewanie. Duch zespołowy oraz przesłanie firmy Rozbrykani Przyjaciele przekonały ją do współpracy. W firmie zajmuje się digitalnym marketingiem.
Hobby Franzi: joga, jogging, szycie i robienie zakupów w marketach budowlanych
Rozbrykany Przyjaciel Franzi: Franzi Figa
Ulubiony owoc: truskawka
Ulubione warzywo: słodki ziemniak

Jan Johannisbeere

JAN ZWANY JAN PORZECZKA

Jan pochodzi z okolicy Stuttgartu, zawsze marzył o odkrywaniu świata. Po zakończeniu studiów magisterskich przeprowadził się do Nowej Zelandii równiesz po to, by pracować nad językiem angielskim dla dalszych studiów licenciackich w Berlinie oraz w Chengdu (Chiny). Wróciwszy z Chin ze znajomośćią kuchni aziatyckiej, zostawszy trzykrotnym wójkiem, zdrowe odżywianie stało się bliskie jego sercu. Przesłanie firmy Rozbrykani Przyjaciele bardzo go zafascynowało, zaczął przynależeć jako żywa rozbrykana porzeczka do rodziny Rozbrykanych Przyjaciół.Jan jest odpowiedzialny za zaoptrzenie i codzienną kontrolę jakośći surowców naturalnych.

Hobby Jana: kitesurfing, podróżowanie, spotkania towarzyskie z przyjaciółmi
Rozbrykany Przyjaciel Jana: Jan Porzeczka
Ulubiony owoc: jabłko
Ulubione warzywo: pomidor

Sassi Sternfrucht

SASKIA ZWANA SASSI GWIEZDNY OWOC

Saskia urodziła się w Holandii znanej z upraw pomidorów i ogórków. Jako dziecko chciała zostać nauczycielką. Z tego powodu praca dająca dzieciom dużo radośći bardzo ją satysfakcionuje. Po zakończeniu Szkoły Bankowej pracowała jako Menadżer Kont firmowych w banku. Frankfurt nad Menem i jej monotonna praca stały się dla Saski nudne, więc postanowiła przenieść się do Berlina i podjąć pracę w firmie Rozbrykani Przyjaciele. Saskia zajmuje się dystrybucją wewnętrzną w firmie.

Hobby Saskia: gotowanie, pieczenie, joga, podróżowanie, poznawanie nowych kultur
Rozbrykany Przyjaciel Saski: Sassi Gwiezdny Owoc
Ulubiony owoc: malina
Ulubione warzywo: cukinia

Stefi Sellerie

STEFI ZWANA STEFI SELER

Stefi pochodzi z pięknego Schwarzwaldu. Za górami tęskni przede wszystkim zimą, kiedy to najchętniej wskoczyłaby na swój snowboard. Po zrobieniu matury w Portugalii wróciła do Niemiec aby studiować kulturoznawstwo. Po studiach rozpoczeła pracę w marketingu sportowym. Od tej pory praca z produktami innowacyjnymi bardzo ją pochłania. Po zakończeniu studiów magisterskich w firmie Rozbrykani Przyjaciele Steffi otrzymała możliwość połączenia swójego entuziazmu dla sensownych i trwałych pomysłów oraz swojej pasji i umiejętnośći w wykorzystywaniu kontaktów z przyjemnością pracy z dziecmi i dla dzieci. Miała zawsze słabość dla smacznych chrupek. W firmie Rozbrykani Przyjaciele Stefi zajmuje się promocją oraz marketingiem.

Hobby Stefi: spotkania towarzyskie z przyjaciółmi, kino, literatura, wypróbowywanie zabawnych rodzaju sportu, odkrywanie świata
Rozbrykany Przyjaciel Stefi: Stefi Seler
Ulubiony owoc: grejfrut
Ulubione warzywo: pomidor

Lisa Limette

LISA ZWANĄ LISĄ LIMONKĄ

Będąc dzieckiem Lisa była przekonana że zostanie astronautką. Zamiast polecieć w kosmos, jako najstarsza z trzech sióstr po ukończeniu matury została instruktorką nurkowania. Po zakończeniu studiów w Amsterdamie i San Francisco przeprowadziła się ze względów zawodowych najpierw do Maroka potem do Hiszpanii, a następnie do jej rodzinnego miasta Berlina. Tu poznała firmę Rozbrykani Przyjaciele, którą odtąd pracując dla niej wspiera poprzez swoje zainteresowanie zdrowym odżywianiem oraz satysfakcią z pracy z dziećmi pod pseudonimem świeża limonka.

Hobby Lisy: wiosenne spacery, sport, gorowanie, kawiarnie, rodzina i przyjaciele
Rozbrykany Przyjaciel Lisy: Lisa Limette
Ulubiony owoc: melon
Ulubione warzywo: marchewka

Isa Ingwer vom Team der Frechen Freunde

ISABELLE ZWANĄ ISĄ IMBIREM

Isa urodziła się co prawda w Berlinie, jednak nie jest typową wielkomiejską dziewczyną, wyrosła na południu Berlina w Bohnsdorf. Isa tak bardzo kocha swoje miasto że opuszcza je tylko na czas urlopu. Tutaj zakończyła szkołę ekonomiczną oraz studia biznesowe. Swoim talentem organizacyjnym oraz entuziazmem chce wspierać firme Rozbrykani Przyjaciele w jej misji rozpowszechniania zdrowego sposobu odżywiania wśród dzieci. W firmie Isa pracuje na stanowisku kierowniczki biura księgowośći jak ówniesz odpowiada za dobre samopoczucie w zespole.

Hobby Isy: pieczenie, jogging, bawienie się z kotkami
Rozbrykany Przyjaciel Isy: Isa Imbir
Ulubiony owoc: jagoda
Ulubione warzywo: avocado

Caspar Cassis  von den Frechen Freunden

CASPAR ZWANY CASPEREM PORZECZKĄ

Caspar urodził sie w Karlsruhe, dorastał jednak w dużych miastach: Istambule oraz Berlinie. Później studiował prawo, jednak został doradcą firm, co uważał za bardziej ciekawe, urozmaicone i rozwojowe. Po wielu latach podróżowania dostał się do firmy Rozbrykani Przyjaciele. Równiesz w domu stale jest zajętym myśleniem o firmie. Jego mały syn jest największym fanem produktów Rozbrikanych Przyjaciół w mieście. W firmie Caspar zajmuje się liczbami oraz operaciami bankowymi.

Hobby Caspara: sport, sport, sport
Rozbrykany Przyjaciel Caspara: Caspar Porzeczka
Ulubiony owoc: malina
Ulubione warzywo: groszek

Dennis Daikon

DENNIS ZWANY DENNISEM DAIKONEM

Dennis urodził się w Berlinie. Podczas szkoły spędził rok w Stanach Zjednoczonych, a następnie zkończył maturę w Berlinie. Lato spędził na świeżym powietrzu jako pasjonujący rowerzysta, aż dołączył do firmy Rozbrykani Przyjaciele. Ponieważ dorastał z komputerami i przez to znakomicie się zna na nich, Dennis obsługuje Onlinemarketing i pomaga Systemadministrator w firmie Rozbrykani Przyjaciele.

Hobby Dennisa: jazda na rowerze, gotowanie
Rozbrzkanz Przyjaciel Dennisa: Dennis Daikon
Ulubiony owoc: mango
Ulubione warzywo: ogórek

Sebastian Spargel von den Frechen Freunden

SEBASTIAN ZWANY SEBASTIANEM SZPARAGĄ

Sebastian jest jeszcze bardzo świeżym Berlinczykiem, naprawde pochodzi z małej miejscowości z Nadrenii Westfalii. Po ukończeniu studiów pracował 3 1/2 roku w banku. Podczas służby cywilnej już pracował z dziećmi, co dziennie opiekował się nimi oraz wożił. Aby studiować ekonomię, przeniósł się do Kolonii. Nie przepadał za karnawałem, ale ponieważ już tam był udało mu się zaaranżować, jako nie pochodzącemu z Kolonii, z pstrokatym zgiełkiem karnawałowym. Tutaj również mógł dalej rozwijać swoją pasją do piłki nożnej, a nawet grał zarówno w klubie jak i opiekował się zespołami młodzieżowymi. Po ukończeniu licencjata
rozpoczęła się jego przygoda ze stolicą, gdzie w firmie Rozbrykani Przyjaciele znalazł bardzo ekscytujące zadanie. Teraz Sebastian pracuje w zaopatrzeniu i logistyce.

Hobby Sebastian: piłka nożna, sport, podróżowanie
Rozbrykany Przyjaciel Sebastiana: Sebastian Szparaga
Ulubiony owoc: jabłko
Ulubione warzywo: papryka

Kim Kiwi von den Frechen Freunden

KIM ZWANY KIM KIWI

Kim urodził się w Essen, a jednak jest prawdziwym Północnym Fryzyjczykiem. Swoje dzieciństwo spędził na wyspach Hallig Lageness oraz Foehr. Po ukończeniu zawodu kucharza przemieszczał się po Niemczech: z Berlina do Freiburga przez Dortmund i z powrotem do Brandenburga. W międzyczasie zdał maturę i studiował technologię opakowań. Przez swojego syna poznał firmę Rozbrykani Przyjaciele, gdzie zajmuje się zagadnieniami logistycznymi.

Hobby Kima: sport, żeglarstwo, gotowanie
Rozbrykany Przyjaciel Kima: Kim Kiwi
Ulubiony owoc: ananas
Ulubione warzywo: szparaga

Anna Acerola von den Frechen Freunden

ANNA ZWANA ANNĄ ACEROLA

Gdyby nie była urodzoną we wschodniej Westfalii, wychowywała by się na północy niemiec. Dorastała w Kilu, studiowala w Bremen, w Hamburgu miesykała i pracowała. Jedyne co mogło by ją gdzie indziej zwabić to ciekawa propozycia pracy. Którą można dostać, jak każdy wie, w kolorowym Berlinie. I tak to się stało, że po praktyce w organizacji ochrony klimatu, przeszła do działu sprzedaży w firmie Rozbrykani Przyjaciele. U nas Anna zajmuje się pracą w terenie.

Hobby Anny: podróżowanie, gotowanie, poznawanie nowych kultur
Rozbrykany Przyjaciel Anny: Anna Acerola
Ulubiony owoc: malina
Ulubione warzywo: avocado

Julia Josta von den Frechen Freunden

freche-freunde-julia-josta-team

JULIA ZWANA JULIA JOSTA

Julia pochodzi z Allgäu, wie jak wspiąć się na szczyty - nic więc dziwnego, że mieszkając od 10 lat w Prenzlauer Berg w Berlinie, czuje się jak w domu. W Augsburgu studiowała projektowanie graficzne. Tworzenie świata piękniejszym, ten cel realizuje jako Freelancer mieszkając w Berlinie. W swojej zielonej oazie, ogródku działkowym razem z mężem, synem i przyjaciółmi relaksuje się i zbiera energię na realizowanie nowych projektów. Naturalnie rośnie tam dużo nowych zdrowych warzyw i owoców, które trzeba pielęgnować i uprawiać. Josty, krzyżówki z porzeczki i agrestu nie może tam zabraknąć. Jedynie świeże jagody tych się u Julii w ogródku nie znajdzie. Po nie podróżuje niemal co roku do szwedzkich lasów koło Sztokholmu, to jej drugi dom. W firmie Rozbrykani Przyjaciele, Julia zajmuję się rozbrykanymi projektami.

Hobby Juli: ogród, szyćie, pieczenie, szwedzki
Rozbrykany Przyjaciel Juli: Julia Josta
Ulubiony owoc: własne nektarynki z ogrodu
Ulubione warzywo: papryka