FRECHE FREUNDE, t.zn. ROZBRYKANI PRZYJACIELE to…

Zabawni, zdrowi i smaczni? To mogą być tylko FRECHE FREUNDE, t.zn. ROZBRYKANI PRZYJACIELE!

 

My, produkty ROZBRYKANI PRZYJACIELE, jesteśmy częścią wielkiej owocowej i (tak!) warzywnej rodziny.
Naturalnie, jesteśmy zdrowe, ale też bardzo Rozbrykane, radośnie harcujemy na ulicach i sklepowych półkach. W różnorakich kształtach, formach i kolorach, zebraliśmy się razem, żeby stworzyć zdrowe i poręczne przekąski dla dzieci. Jesteśmy wystarczająco słodkie same w sobie, więc nie ma potrzeby, aby dodawać nam cukru. Będąc super smaczne, nie potrzebujemy dodatków smakowych, nadmiernych ilości soli i tłuszczu. To dlatego Tosia Truskawka jest jedynym składnikiem naszych chipsów owocowych, a Michalinka Marchewka i Piotruś Pasternak stanowią większość w naszych wafelkach warzywnych.

Poza byciem przepysznymi przekąskami, uwielbiamy bawić dzieci i sprawiamy, że kochają one owoce i warzywa we wszystkich kształtach i rozmiarach. Uczymy dobrych nawyków żywieniowych, tego jak gotować zdrowo i mieć przyjemność z jedzenia. Dołącz do nas!

Chciałbyś bliżej poznać Rozbrykanych Przyjaciół? Kliknij Poznaj nas aby odszukać swojego ulubionego bohatera albo nauczyć się alfabetu z naszym Wideo ABC . Miłej zabawy!

Nasza misja

Nasza misja

Nasi założyciele

Nasi założyciele

Nasz zespół

Nasz zespół